Geometrik Desenli Bebek Bakım Seti - Organik Sertifikalı Müslin Kumaşı
Geometrik Desenli Bebek Bakım Seti - Organik Sertifikalı Müslin Kumaşı
149,00TL

Geometrik Desenli Bebek Bakım Seti - Organik Sertifikalı Müslin Kumaşı

   0 yorum
Ürün Kodu:
Stok Durumu:
LPSET-12
2-3 gün içinde
149,00TL
İncelediğiniz Ürün Tükenmek Üzere!
Payment

Ürün Adı: Geometrik Desenli Bebek Bakım Seti

Ürün Markası: Li Puna

Ürün Açıklaması: Organik malzemeler ile üretilen bebek bakım seti bebeğinizin her ortamda konforunu ve şıklığını düşünür. Yumuşak dokusu kumaşın hava alan yapısını destekleyecek şekilde geometrik desen olarak tasarlanmıştır. Gerek ev için de gerekse seyahat halinde annelerin rahat kullanması açısından içinde muslin örtüsü bulunan bebek bakım setinde çanta ve bir adette aksesuar bulunuyor.

Ürün Hammaddesi: Li Puna muslin örtülerinin doğal dokuması özel üreticiler tarafından temin edinilen pamuk liflerinden üretilmiştir. Bebeklerin hassas ciltlerini koruma altına alan Li Puna ailesi muslin örtüsü ile bebeklerin cildinin üzeri örtüldüğünde hava almasını sağlar. İmal aşamasında kimyasal madde kullanımına yer verilmemektedir. GOTS sertifikalıdır.

Ürün Özellikleri: Organik pamuktan üretilen ve imal edilen muslin bebek örtüleri konforlu ve rahat kullanımı için her detayı ile incelenerek hazırlanmıştır. Bebeklerin her mekânda ihtiyacını kolaylıkla giderilmesi için geometrik desen ile birlikte kolay ve şık bir yaşam sağlar. Müslin örtü seyrek dokuma sayesinde terlemeyi engeller. Bebek bakım çantası annelere her alanda rahatlık sağlar.

Yorumlar (0)

   0 yorum
Yorum Yap