Sırala:
Göster:

Deri Emzik Askısı

Filtreleme
Sırala:
Göster:
Fırsat
49,00TL 29,99TL
Fırsat
49,00TL 29,99TL
Fırsat
49,00TL 29,99TL
Fırsat
49,00TL 29,99TL
Fırsat
49,00TL 29,99TL
Fırsat
49,00TL 29,99TL
Fırsat
49,00TL 29,99TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Emzik Askısı Ne İşe Yarar?

Emzik askısı bebeklerin olmazsa olmaz bir eşyası dyebiliriz. Bebeklerimizin sürekli kullandığı emziklerin bir klips yardımı ile kıyafetine tutturularak yere düşmesini bu nedenle kirlenmesini önlemek amacı ile kullanılmaktadır. Bebeğinizin gün içerisinde emziğini kaç kere ağzından çıkardığını ve sürekli yıkamak zorunda kaldığınızı düşününce gayet kullanışlı bir ürün :)

Emzik Askısının Klipsi Bebeğimin Kıyafetine Zarar Verir mi?

Eskiden üretilen klipsler sadece bir ürünü kıyafetin görünmeyen bir kısmına tutturulduğu için kıyafete zarar verip vermediği çok düşünülmezdi. Bebek tekstilinin ve askıların kullanım amacının gelişmesi ile metal klipsler, kıyafetlere zarar vermesin diye plastik koruma ile piyasaya sürülmektedir. Li Puna olarak biz de emzik askılarımızda bebeğinizin kıyafetlerine zarar vermemesi için özel üretilmiş plastik korumalı metal klips kullanmaktayız.

Emzik Askıları Zararlı mı?

Emzik askılarımızı üretirken ilk adım ayakkabılarımızda da kullandığımız sağlıklı deriler kullanmaktayız. %100 deriden üretilen emzik askılarımızda ekstra kimyasal boya kullanılmamaktadır.

Deri Emzik Askıları Nasıl Temizlenmeli?

Li Puna'nın bebekler için ürettiği emzik askıları %100 deri olduğu için makineden yıkanmamalıdır. Nemli bir bez ile temizliği yapılmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. Deri emzik askısı temizliği yaparken deterjan kullanılmamalıdır.